Zmieniamy przestrzeń dla Ciebie.

PORTFOLIO

Zobacz przykładowe realizacje naszego studia. Może znajdziesz wśród projektów inspirację lub sprecyzujesz własne oczekiwania.

O NAS


Jestem absolwentką Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w wiodącej pracowni architektonicznej. Obecnie od pięciu lat prowadzę własne studio projektowe - mono projekt, obszar jego działania – Łódź oraz okolice.

Projektując poszukuję optymalnych rozwiązań i najlepszych opcji. Nigdy nie idę na skróty. Każda napotkana przeszkoda jest wyzwaniem. Każdy projekt jest dla mnie wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Zawsze dążę do perfekcji wykonania zarówno w sferze projektowej jak i wykonawczej.
Serdecznie zapraszam do współpracy.
Monika Krawiec-Stranz – właściciel i główny projektant studia mono projekt.
OFERTA

„Wszystko trzeba robić tak prosto, jak to tylko możliwe, ale nie prościej”


Albert Einstein

Nasze studio specjalizuje się wykonywaniu profesjonalnych, kompleksowych projektów wnętrz mieszkalnych.

Podczas projektowania kierujemy się zasadą „mniej znaczy więcej”. Uwielbiamy światło i otwartą, czystą przestrzeń we wnętrzach, te dwa elementy są motywem przewodnim w naszej pracy.


Nasze realizacje cechuje ponadczasowa prostota i dobry design. Podczas projektowania duży nacisk kładziony jest również na sferę użytkową projektu. Proponowane rozwiązania są nie tylko interesujące pod względem wizualnym ale przede wszystkim wyróżnia je funkcjonalność.

Na każdym etapie powstawania projektu szczegółowo wsłuchujemy się w potrzeby Klienta, dlatego wnętrza przez nas projektowane są idealnie dopasowane do jego pragnień i potrzeb.

KONTAKT

+48 606 952 991

ul. Ks. Kanonika
Włodzimierza Paszkowskiego 13
95-083 Lutomiersk, łódzkie
NIP 731-14-80-773
REGON 101271301